PRACA DLA KIEROWCÓW W WARSZAWIE
Zarabiaj od 6 000 do 8 000 zł miesięcznie w pracy w taksówce
PRACA DLA KIEROWCÓW W WARSZAWIE
O FIRMIE
Największy park samochodowy na Ukrainie
23 miasta
1600+ samochodów
60 menedżerów
Oficjalny przedstawiciel Bolt
2 miasta: Warszawa i Kraków
Oficjalny pracodawca
125+ samochodów
Mozliwość pracy: Wynajem lub w firmie samochodowej
Jesteśmy
na Ukrainie
Jesteśmy
w Polsce
01
02
03
Wiek od 20 lat
Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów od jednego roku
Posiadanie smartfona
JAK ZACZĄĆ PRACOWAĆ
Aby rozpocząć pracę w naszej firmie, musisz spełniać następujące wymagania:
як почати
працювати
WARUNKI PRACY W FIRMIE SAMOCHODOWEJ
50% zarobku
dla kierowcy
Paliwo i usługi serwisowe opłacone przez firmę
8 VAT od kasy netto
Minimalny plan –
20 przejazdów dziennie
ZALETY
Płacimy za polską licencję – 1000 zł
Zwracamy środki
za badanie lekarskie - 400 zł
Przyprowadź przyjaciela
i otrzymaj - 2000 zł
Pomagamy w wymianie praw
CENA USŁUG
Podłączamy do aplikacji Bolt/Uber
(50 zł)

8% VAT

Zostaw aplikację i zacznij zarabiać już dziś!

ŁĄCZNOŚĆ
Telegram
Telefon

Praca w Bolt Polska

Potrafisz prowadzić samochód? Wolisz być ciągle w ruchu? W takim razie praca w Bolt Polska jest tym, czego potrzebujesz. Wolność poruszania się, wygoda i komfort będą dostępne dla Ciebie o każdej porze dnia. Tutaj każdy kierowca może ustalić swój harmonogram pracy, a poziom dochodu bezpośrednio zależy od wydajności. Sam decydujesz o swoim zysku, nie ma ograniczeń.

Prywatna estońska firma stworzyła poszukiwany biznes przewozowy, który umożliwia każdemu pracę, a także zamówienie taksówki Bolt i dotarcie do celu bez opóźnień. System opiera się na aplikacji mobilnej. W erze cyfrowych technologii jest to jak nigdy wcześniej odpowiednie. Praca w Bolt Polska będzie zawsze pod ręką, możesz przyjmować zamówienia i zarabiać pieniądze. Firma działa w ponad 250 miastach na całym świecie, w tym w Warszawie.

Klienci korzystają z usług "Bolt" na polskim rynku od 2017 roku. Wszystko, czego potrzebujesz do zamówienia, to nowoczesne urządzenie i połączenie z internetem. Z każdym rokiem baza klientów się powiększa, co pozwala naszym kierowcom pracować zyskownie i pomagać pasażerom dotrzeć do celu. Licencja będzie dostępna dla wszystkich pracowników. Kierowca Bolt może również pracować zarówno na własnym samochodzie, jak i wybrać transport z floty firmy. To daje możliwość stworzenia dla siebie maksymalnie komfortowych warunków i zarządzania swoim zarobkiem.
Aby zostać częścią biznesu taksówkowego, kierowca z licencją musi:

 • osiągnąć pełnoletność;
 • mieć samochód z roku produkcji od 2003 roku;
 • przedstawić zaświadczenie lekarskie;
 • udowodnić brak przeszłości kryminalnej;
 • posiadać prawo jazdy;
 • być użytkownikiem smartfona lub tabletu.

Praca w Bolt na samochodzie firmy lub własnym poprzez aplikację może przynieść dobry dochód. Nie ma tu ukrytych opłat ani prowizji. Wszystko jest otwarte, uczciwe i bezpieczne. Nikt bez licencji nie pracuje.

Praca w taksówce Bolt na własnym samochodzie

Praca kierowcy w taksówce na własnym transporcie nadal pozostaje najprostszym i najbardziej dostępnym sposobem zarabiania dla tych, którzy mają własny samochód i chcą zarabiać dobre pieniądze. Dla pojazdów, które będą obsługiwać klientów na terenie Polski, firma stawia pewne wymagania. Przede wszystkim powinien on być:

 • sprawny, bez uszkodzeń;
 • czysty zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz;
 • przejść przegląd techniczny;
 • mieć dokumenty rejestracyjne;
 • ubezpieczony.

Jeśli masz samochód średniej klasy i posiadasz wszystkie niezbędne dokumenty, wówczas będziesz mógł łatwo zarabiać. Nie ma znaczenia marka pojazdu, obecność skórzanej tapicerki czy mocnego silnika. Praca w Bolt na własnym samochodzie jest dostępna dla każdego. Aby zostać kierowcą w estońskiej firmie i zarabiać godziwą pensję, należy sfotografować pojazd ze wszystkich stron oraz wnętrza. Zarabianie przez usługę Bolt jest możliwe zarówno gotówką, jak i bezgotówkowo.

Zapotrzebowanie na przewozy pasażerskie w Warszawie rośnie z każdym rokiem, dlatego praca jako kierowca z licencją w taksówce przynosi dobrą pensję, zwłaszcza gdy współpracuje się z renomowaną firmą. Posiadanie własnego samochodu nie jest jednak wymogiem koniecznym. Jednak jeśli istnieje możliwość korzystania z własnego środka transportu, dlaczego by z niej nie skorzystać. Zwłaszcza, że można zacząć zarabiać już od jutra.

Współpraca z dynamicznie rozwijającą się europejską firmą zapewnia kierowcom stały przepływ zamówień na korzystnych warunkach. Bolt oferuje niskie prowizje i możliwość pracy w warunkach konkurencyjnej pensji od 6 000 złotych miesięcznie. Firma zaprasza do pracy pełnoletnich kierowców, którzy posiadają prawo jazdy kategorii „B”.

Nie masz samochodu? Wynajmij go u nas

Nie zarabiasz jeszcze na swój samochód? To nie problem. GCAR oferuje samochody do wynajęcia do pracy w Bolt. Posiadamy duży flotę pojazdów, w której znajdują się samochody różnych marek i roczników. Zainteresowani jesteśmy wcześniejszym zapytaniem, jaki rodzaj skrzyni biegów jest preferowany. Kierowcom oferujemy wygodne pojazdy. Na przykład: Skoda, Volkswagen, Toyota, Renault i inne. Automatyczna lub manualna skrzynia biegów oraz dodatkowe funkcje, takie jak klimatyzacja, czujniki parkowania, zapewniają maksymalne bezpieczeństwo dla kierowców i komfort dla pasażerów.
Pracując w taksówce Bolt na samochodzie firmy, samochód jest przypisany do konkretnego kierowcy.

Dołączenie do zespołu taksówkowego jest łatwe. Będziesz potrzebować: zarejestrować się, złożyć wniosek na oficjalnej stronie internetowej firmy i czekać na odpowiedź od kierowników Bolt. W formularzu należy podać dane osobowe i kontaktowe. Należy także dołączyć zdjęcia dokumentów (prawo jazdy, dokumenty pojazdu, dowody rejestracyjne) oraz zdjęcia samochodu. Jeśli przyszły pracownik firmy zostanie wybrany, pozostaje mu tylko zapoznanie się z minimalną ilością informacji na temat pracy w Bolt Polska. Następnie kierowca otrzymuje licencję, środek transportu, podłącza się do aplikacji i może rozpocząć pracę.

Dla aktywnych kierowców serwisu opracowano system bonusów i nagród, dzięki któremu ci, którzy wykonują określoną liczbę kursów w ciągu miesiąca, otrzymują premię. Motywacja do pracy w Bolt driver to gwarancja poprawy sytuacji finansowej.

Zalety pracy jako kierowca Bolt

Dziś można pracować i zarabiać w preferowany sposób. Posiadając smartfon lub tablet z zainstalowaną aplikacją, możesz zarządzać przepływem gotówki bez ryzyka i niekomfortu. Praca w Bolt na własnym samochodzie lub wynajęciu transportu firmy - to nie ma znaczenia. Warunki dla wszystkich są równie korzystne. Praca jako kierowca w estońskiej firmie jest korzystna z kilku powodów:

 • wynagrodzenie wypłacane jest raz w tygodniu bez opóźnień;
 • możliwość ustalenia dla siebie harmonogramu i warunków pracy;
 • efektywny i korzystny system przydziału zamówień przez aplikację;
 • rozwiązanie wszystkich kwestii związanych z pracą powierzone jest działowi wsparcia;
 • opcja Back-to-Back, gdzie pracownik przyjmuje nowe zamówienie jeszcze przed zakończeniem aktualnego;
 • brak przestojów;
 • funkcja "Płatny odmowa";
 • brak kar za nielegalne przewozy;
 • oficjalne zatrudnienie;
 • przyznawanie bonusów;
 • dostępność całodobowego wsparcia technicznego;
 • wygodne samochody.

Licencja w systemie jest dostępna online, a w aplikacji można tworzyć swój własny grafik, bez potrzeby kontaktowania się z operatorem, aby przyjąć zamówienie. Wszystko jest nowoczesne, wygodne i mobilne. Gotowy do pracy? Dziś jest najlepszy moment!